Одесит 19-річний Данило Неделько здобув срібло на чемпіонаті України зі стрільби з лука.

У львівському категорії «блочний лук» спортсмен з представництва спільноти «Динамо» показав вражаючі результати.

Завдяки своєму виступу, Данило отримав шанс виступити за збірну України на чемпіонаті Європи, який відбудеться з 7 по 12 травня у місті Ессен, Німеччина.

У першому турнірі спортсмен виграв кваліфікацію, набравши 690 очок, і посів друге місце в олімпійському раунді. У другому турнірі він посів третє місце у кваліфікації (688 очок) і переміг у олімпійському раунді з результатом 147:145 у співробітника збірної України Віталія Вдовенка.

Підсумково, учень Наталії Бурдейної посів друге місце, набравши 7 балів у порівнянні з 6 балами у Вдовенка.